اخبار
بازتاب رسانه ای مراسم افتتاحیه پنجمین جشنواره فرهنگی ورزشی و اولین دوره مسابقات سراسری جانبازان معلولین و ایثارگران وزارت جهاد کشاورزی

آقای مهندس محمدعلی جوادی، معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی جهاد کشاورزی در حاشیه جشنواره ورزشی فرهنگی جانبازان معلولین و ایثارگران وزارت جهاد کشاورزی در گفت‌وگو با ایانا گفت: دوره‌های ورزشی باید میان کارمندان وزارت جهاد کشاورزی گسترش یابد/ روحیه کارمندان جهاد کشاورزی، عامل اصلی موفقیت در عرصه کشاورزی

معاون وزیر جهاد کشاورزی، از برگزاری دوره‌های ورزشی به مناسبت دهه فجر برای کارمندان ایثارگر وزارتخانه خبر داد.

محمدعلی جوادی در حاشیه افتتاح نخستین دوره جشنواره ورزشی فرهنگی جانبازان و ایثارگران کارمند وزارت جهاد کشاورزی که در مجموعه فرهنگی ورزشی سبز در حال برگزاری است، به خبرنگار ایانا گفت: این دوره به مناسبت دهه فجر برگزار شده و ایثارگران از ۱۸ استان کشور در این جشنواره حضور دارند.

محمدعلی جوادی با اشاره به اینکه ۴۸۰ ورزشکار به جشنواره دعوت شده‌اند، افزود: این ورزشکاران در قالب ۱۰ تیم فوتسال، هشت تیم والیبال، طناب‌کشی، شنا و تیراندازی تقسیم می‌شوند که ۲۲ نفر از آنها را نیز بانوان تشکیل می‌دهند.

به گفته وی، مشابه این دوره‌ها در اصفهان و مشهد نیز برگزار شد که قرار است در صورت وجود پتانسیل‌های لازم و امکانات مقتضی در هر استانی، چنین مراسمی در آن مناطق نیز برگزار شود؛ بنابراین امید می‌رود که این اقدامات در راستای ارتقای سلامتی کارمندان وزارتخانه گسترش یابد.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی معتقد است: سلامت روحی، روانی و جسمانی کارمندان در افزایش بهره‌وری و بهبود کارآیی آنها بسیار مؤثر است. از آنجا که همکاران وزارتخانه متبوع، در دولت تدبیر و امید با وجود تمام کمبودها کاری حماسی کردند که مهم‌ترین آنها تلاش در راستای اقتصاد مقاومتی و رسیدن به خوداتکایی گندم بود؛ بنابراین لازم است برای ایجاد نشاط و بالا بردن سطح آمادگی آنها اقدامات مؤثری انجام بگیرد. یکی از همین اقدامات، برگزاری چنین دوره‌هایی است که به مناسبت دهه فجر برگزار می‌شود.

جوادی تأکید کرد: دوره‌های ورزشی باید میان کارمندان وزارت جهاد کشاورزی گسترش یافته و روحیه جهادی آنها تا پایان خدمت، همچنان حفظ شود.

وی، ورزش را یکی از بهترین ارزش‌های زندگی دانست و اظهار داشت: اگر کسی خواهان روان و جسمی سالم است، باید از ابتدای نوباوگی تا پایان پیری، ورزش را جزو برنامه‌های روزانه خود قرار دهد. پس چه بهتر که این ارزش، در میان جانبازان و ایثارگران، فراگیر شود. 
امتیاز دهی
 
 

خانه | بازگشت |
مهمان (portalguest)


Powered By Sigma ITID.